Trwa ładowanie...
d4d7ls0

Berlin, I love you

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
2
d4d7ls0
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

"Berlin, I love you" to dramat o miłości z 2019 roku nawiązujący do popularnej serii filmów "Miasta miłości" (Cities of love). Obraz jest podzielony na segmenty. W poszczególnych częściach wystąpili m.in. Keira Knightley, Helen Mirren, Mickey Rourke, Jim Sturgess, Jenna Dewan, Luke Wilson czy Nicolai Kinski.

Berlin, I love you – opis fabuły

Akcja filmu romantycznego "Berlin, I love you" rozgrywa się w stolicy Niemiec. Jane, Margaret, Jared, Jim, Burke Linz, Mandy, Hannah, Greg – każdy z nich ma własne problemy, jednak na ich drodze pojawiają się osoby, które pokażą im jasną stronę życia. Berlin staje się miejscem, gdzie wszystko może się zdarzyć, nawet miłość!

Film o miłości "Berlin, I love you" to ciekawa propozycja na wieczór w doborowej obsadzie.

Berlin, I love you – ciekawostki

  • Za każdy segment dramatu o miłości "Berlin, I love you" odpowiada inny reżyser (Fernando Eimbcke, Dennis Gansel, Jan Ole Gerster, Shekhar Kapur, Oren Moverman, Marjane Satrapi, Giuseppe Tornatore, Tom Van Avermaet, Ai Weiwei);
  • Keira Knightley i Mickey Rourke współpracowali razem na planie filmu biograficznego "Domino" (2005);
  • Keira Knightley i Helen Mirren grały razem w dramacie "Ukryte piękno" (2016);
  • Film jest kontynuacją serii. Pozostałe tytuły, które warto obejrzeć to: "Zakochany Paryż" (2006), "Zakochany Nowy Jork" (2008) oraz "Rio, I love you" (2014).

Podziel się opinią

2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4d7ls0
d4d7ls0
d4d7ls0