Trwa ładowanie...
d2ipk3r

Koronawirus. Produkcja filmu z Tomem Hanksem oficjalnie przełożona

Aktor w tym tygodniu miał rozpocząć prace nad filmową biografią Elvisa Presleya. Reżyser produkcji oświadczył, że jeszcze długo stopa Hanksa nie postanie na planie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tom Hanks dochodzi do zdrowia po szpitalnej kwarantannie
Tom Hanks dochodzi do zdrowia po szpitalnej kwarantannie (Getty Images)
d2ipk3r

Tom Hanks 12 marca poinformował, że razem z żoną Ritą Wilson są zarażeni koronawirusem. Para kilka dni wcześniej dotarła do Australii, gdzie aktor miał rozpocząć zdjęcia do nowego filmu. Pomimo że hollywoodzka sława czuje się już dobrze i opuściła szpital, nie ma mowy, aby w najbliższym czasie Hanks wrócił do pracy.

Baz Luhrmann, reżyser i współscenarzysta filmu, opublikował oświadczenie na Twitterze. Zapewnia, że dalej chcą częściowo zrealizować biografię Elvisa Presleya w Australii.

Zobacz: Koronawirus. Zakazano imprez masowych. Gwiazdy przekładają koncerty

"Jestem pewien, że nie będzie zaskoczeniem fakt, że wstrzymujemy produkcję filmu. Wiedzcie jednak, że to w żaden sposób nie odzwierciedla naszego zaangażowania w zrealizowanie tego filmu tutaj w Quuensland. Co prawda nie zajmujemy naszych miejsc, ale po prostu zostawiamy całą przestrzeń twórczą na kilka najbliższych dni" - napisał Luhrmann.

d2ipk3r

Decyzja reżysera była uzgadniana z premier stanu Quuensland Annastacią Palaszczuk. Oboje zgodzili się w kwestii podjęcia najwyższych środków bezpieczeństwa wobec pandemii koronawirusa, a tym samym wstrzymaniu produkcji skupiającej kilkaset osób.

"Wszystko przebiega w porządku, jesteśmy przekonani, że wrócimy do Gold Coast tak szybko, jak to będzie możliwe" - podsumował reżyser.

Tom Hanks ma w filmie zagrać "Pułkownika" Toma Parkera, który był przez lata menadżerem Elvisa. To dzięki niemu Presley stał się supergwiazdą na całym świecie. Miał jednak swoją mroczną stronę.

W roli głównej zobaczymy Austina Butlera, który niedawno zagrał członka sekty Charlesa Mansona w "Pewnego razu...w Hollywood" Quentina Tarantino.

d2ipk3r

Podziel się opinią

Share

d2ipk3r

d2ipk3r