Trwa ładowanie...
d3olxsw
Aktualności

Kyle Chandler w "Deadpool 2"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kyle Chandler w "Deadpool 2"
d3olxsw

Kyle Chandler ma szansę dołączyć do sequela komiksowego przeboju "Deadpool".

Na kilka miesięcy po tym jak "Deadpool" ujrzał światło dzienne i odniósł globalny sukces, producenci filmu potwierdzili realizację kontynuacji. Pod koniec czerwca powstała pierwsza wersja scenariusza. Zdjęcia ruszą na początku 2017 roku.

Przypomnijmy, że tytułowy Deadpool (w tej roli Ryan Reynolds) to alter ego Wade'a Wilsona, byłego najemnika, który w obliczu śmiertelnej choroby poddał się eksperymentowi z użyciem broni X i odrodził się jako niezniszczalny, na wpół szalony antybohater. Mężczyzna postanawia znaleźć człowieka, który zniszczył mu życie. W produkcji wystąpili także Morena Baccarin, Ed Skrein, Gina Carano, Stefan Kapičić, T. J. Miller, Jed Rees, Leslie Uggams i Brianna Hildebrand. Za reżyserię odpowiadał Tim Miller.

d3olxsw

Wraz z informacjami o realizacji sequela, ruszyły spekulacje na temat obsady. I tak znany m.in. z filmu "Super 8" Kyle Chandler ma szansę na zagranie postaci o imieniu Cable. Pojawił się on na kartach komiksu o Deadpoolu przynajmniej w 50 zeszytach. To syn Scotta Summersa (znanego również jako X-Men Cyklop) i klona Jean Grey. Cable przyszedł na świat tak naprawdę z inicjatywy postaci o pseudonimie Mr Sinister, który pragnął powołać do życia mutanta na tyle silnego, aby był w stanie wstrzymać Apokalipsa.

Warto zaznaczyć, że o rolami w "Deadpool 2" zainteresowani są również Stephen Lang, Ron Perlman oraz Dolph Lundgren. Żadne nazwiska nie zostały jeszcze potwierdzone.

d3olxsw

Podziel się opinią

Share

d3olxsw

d3olxsw