Trwa ładowanie...

"Lejdis" powrócą. Aktorki zapraszają na plan filmu... i Sylwestra

Cztery szalone "Lejdis" powrócą, to już pewne. W jakiej odsłonie i co przygotowały dla fanów? O tym przekona się osoba, która wylicytuje wyjątkowego Sylwestra i spotkanie z aktorkami w aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

"Lejdis" powrócą. Aktorki zapraszają na plan filmu... i SylwestraŹródło: Materiały prasowe
d2dt7o4
d2dt7o4

Zbliżający się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jak co roku skłonił wiele gwiazd do wystawienia charytatywnych aukcji. W akcję po raz kolejny zaangażowały się aktorki komediowego przeboju "Lejdis". Tym razem jednak oprócz tradycyjnego spotkania, aktorki mają do zaoferowania coś jeszcze. Przygotowały prawdziwą gratkę dla fanów.

"Lejdis" to polska komedia romantyczna z 2008 r., która do dziś cieszy się dużą popularnością. Film wyreżyserował Tomasz Konecki. Produkcja opowiada o czterech przyjaciółkach zmagających się z trudnym losem dorosłego. W role przebojowych bohaterek z powodzeniem wcieliły się Magdalena Różczka, Anna Dereszowska, Edyta Olszówka oraz Iza Kuna.

Aktorki, podobnie jak wielu innych znanych i lubianych, biorą też aktywnie udział w zbieraniu datków na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jedną z licytacji, jaką organizują, jest właśnie organizowany przez nie co roku wakacyjny "sylwester Lejdis".

Tym razem panie proponują pełen pakiet atrakcji. W grę wchodzi nie tylko sierpniowy sylwester, ale trzydniowy pobyt w SPA z Izabelą Kuną, Edytą Olszówką, Magdaleną Różdżką i Anną Dereszowską. To jednak nie wszystko. Osoba, która wylicytuje propozycję od aktorek spędzi z nimi obfitujący w niespodzianki czas na planie zdjęciowym.

d2dt7o4

Nie byle jakim, bo na planie filmu, w którym wystąpią wszystkie cztery i który zapowiadały jakiś czas temu w mediach społecznościowych. Oznacza to, że Lejdis rzeczywiście wrócą na ekrany, a osoba, która wylicytuje spotkanie, jako pierwsza zobaczy Lejdis znów w akcji. To świetna wiadomość dla fanów i świetna okazja do działania! Więcej informacji na temat charytatywnej licytacji znajdziecie pod tym adresem.

Czekacie na powrót Lejdis?

d2dt7o4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dt7o4