Trwa ładowanie...
d4xx3o2

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3

Najnowsze informacje
2.7
(12 głosów)
Oceń:
7
4
d4xx3o2
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

"Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" to kontynuacja losów bohaterów z komedii wyreżyserowanych w latach 80. XX wieku przez Romana Załuskiego "Kogel-mogel" (1988) oraz "Galimatias, czyli Kogel-mogel II" (1989). Za scenariusz do filmu "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" odpowiada Ilona Łepkowska (pododbnie jak w przypadku poprzednich części). Czy autorom udało się uchwycić niepowtarzalny klimat komedii, które zyskały status kultowych?

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 – opis fabuły

Komedia "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" to odświeżenie losów znanych i lubianych bohaterów.

Kasia mieszka z mamą (Solską) we wsi Brzózki. Kobieta rozwiodła się z Pawłem, który od 10 lat przebywa w Holandii razem z ich synem Marcinem. Kasia z powodzeniem radzi sobie jako dyrektorka Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej. Nadal jednak nie może odpędzić od siebie niestrudzonego adoratora, sołtysa Staszka Kolasy. Nagle do Polski wraca Marcin, jednak ze względu na niezwykłą łatwość popadania w kłopoty, migruje do Warszawy, by rozkręcić własny szalony biznes.

Tymczasem w rodzinie Wolańskich nadal mieszkającej w stolicy, nie dzieje się najlepiej. Barbara jest znaną celebrytką, która właśnie wydała prowokatorską książkę, z której nie są zadowoleni ani mąż Marian ani córka Agnieszka. We troje, by odpocząć od kłopotów, wybierają się z wizytą do Piotrusia wiodącego spokojne życie u boku starszej żony Marleny.

Losy Kasi i rodziny Wolańskich ponownie się zazębiają. Co tym razem z tego wyniknie?

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 – ciekawostki

  • Reżyserem komedii "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" jest Kordian Piwowarski, który zrealizował pięć etiud: 'Skóra" (2000), "Same kłopoty" (2000), "Jaskinia filozofów" (2001), "Amalia" (2002) oraz "Łódź płynie dalej" (2002). Zrealizował również film dokumentalny-fabularyzowany "Baczyński" (2013) oraz film dokumentalny "Ziemia pomazana". Kordian Piwowarski brał także udział przy produkcji seriali "Na dobre i na złe" oraz "Londyńczycy 2";
  • Zdjęcia do filmu "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" były kręcone od września do listopada 2018 roku;
  • Piosenkę do filmu "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" pt. "Szukaj mnie" wykonali Ania Rusowicz i Sławek Uniatowski. Jest to cover utworu Edyty Geppert;
  • Za dystrybucję "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" odpowiada Next Film.

Podziel się opinią

7
4

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4xx3o2
d4xx3o2
d4xx3o2