Trwa ładowanie...
dd6rcpf
Megafon.pl
Aktualności

Oryginalni replikanci w "Blade Runner 2049"

Do sieci zaczynają trafiać nowe informacje na temat filmu "Blade Runner 2049", czyli sequela "Łowcy androidów".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ryan Gosling i Harrison Ford fot. Columbia Pictures
Ryan Gosling i Harrison Ford fot. Columbia Pictures (Megafon.pl Materiały Prasowe)
dd6rcpf

Jak podaje serwis The Terminator Fans, w nadchodzącym dziele zobaczymy kilka znanych już postaci i chodzi nie tylko o Ricka Deckarda (Harrison Ford). W produkcji mają pojawić się oryginalni replikanci. Opcje są następujące: Roy Batty, którego w "Łowcy androidów" grał Rutger Hauer, Paris, którą portretowała Daryl Hannah bądź Rachael, w którą wcieliła się Sean Young.

Przypomnijmy, że replikant to określenie androida. Akcja "Blade Runner 2049" rozgrywa się kilkadziesiąt lat po historii z pierwszego obrazu z 1982 roku, którego podstawą była powieść Philipa K. Dicka "Czy androidy śnią o elektrycznych owcach?". Ryan Gosling gra policjanta z Los Angeles, zwanego K. Funkcjonariusz odkrywa dawną tajemnicę, która może resztki istniejącego społeczeństwa pogrążyć w chaosie. Tajemnica prowadzi go do Ricka Deckarda (Harrison Ford), byłego łowcy androidów, który zaginał 30 lat wcześniej.

Udział w "Blade Runner 2049" potwierdzili ponadto Robin Wright, Dave Bautista, Sylvia Hoeks, Carla Juri, Mackenzie Davis i Somalii Barkhad Abdi, a także Hiam Abbass, David Dastmalchian i Jared Leto.

dd6rcpf

Za kamerą staje Denis Villeneuve, który zaprosił do współpracy operatora Rogera Deakinsa (razem zrealizowali "Sciario"). Ridley Scott, twórca "Łowcy androidów", zostawił dla siebie rolę producenta wykonawczego. Scenariusz napisali Hampton Fancher, współtwórca dzieła z 1982 roku i Michael Green. Jóhann Jóhannsson ("Teoria wszystkiego", "Sicario") komponuje muzykę. Premiera "Blade Runner 2049" wyznaczona została na 6 października 2017 roku.

dd6rcpf

Podziel się opinią

Share
dd6rcpf
dd6rcpf