Trwa ładowanie...

Pasikowski wprowadza nową jakość na plan "Pitbulla". Możemy być pewni, że to będzie jedna z lepszych części

Co nowego na planie filmu "Pitbull. Ostatni Pies"? Z mediów społecznościowych Marcina Dorocińskiego możemy się dowiedzieć, że do obsady kolejnej części Pitbulla dołączył Rafał Mohr. Kogo jeszcze będziemy mogli zobaczyć na dużym ekranie w następnej części "Pitbulla"?

Share
Pasikowski wprowadza nową jakość na plan "Pitbulla". Możemy być pewni, że to będzie jedna z lepszych części
Źródło: Facebook.com
d2l31yh

Marcin Dorociński w mediach społecznościowych robi furrorę. Publikujące zdjęcie ze scenariusza do kolejnej części Pitbulla, wywołał niezłe zamieszanie. Na tej fotografii nie kończą się doniesienia o filmie "Pitbull. Ostatni pies". Dorociński udostępnia zdjęcia z kolegami z planu. Możemy na nich zobaczyć Rafała Mohra oraz Krzysztofa Stroińskiego.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

W produkcję na pewno będą zaangażowani m.in.: Adam Woronowicz, Cezary Pazura, Marian Dziedziel, Izabela Kuna,Katarzyna Nosowska, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Krzysztof Materna, a także Dorota "Doda" Rabczewska, która ma zagrać główną rolę kobiecą. Reżyserem i scenarzystą jest Władysław Pasikowski.

d2l31yh

Poznajemy kolejne nazwiska osób zaangażowanych w produkcję. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że w obrazie reżyserii Władysława Pasikowskiego mają wystąpić Sławomir Sulej i Krzysztof Kiersznowski.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

W lutym właśnie między innymi ze względu na planowany udział Doroty Rabczewskiej w nowym Pitbullu, z reżyserowania filmu zrezygnował Patryk Vega. Wraz z decyzją Vegi z zagrania w kolejnym Pitbullu zrezygnował też Piotr Stramowski.

Jesteśmy pewni, że siłą kolejnej części będzie scenariusz, w którym nie zabraknie mocnych epizodów. Kolejnym atutem produkcji Pasikowskiego będzie świetna obsada i wyraziste postacie, które będą odwierciedlać przedstawicieli określonych w scenariuszu grup społecznych.

d2l31yh

Władysław Pasikowski zapowiada, że produkcja w jego wykonaniu nie będzie powiązana z wątkami prowadzonymi w ostatnich częściach, tj."Pitbull. Nowe porząki" i "Pitbull. Niebezpieczne kobiety".

Zapytaliśmy Dodę o rolę w filmie "Pitbull. Ostatni pies":

d2l31yh

Podziel się opinią

Share
d2l31yh
d2l31yh