Trwa ładowanie...
Aktualności

Paweł Małaszyński jako Żółw Ninja

Share
Paweł Małaszyński jako Żółw Ninja
d3xkmom

Paweł Małaszyński zagra jedną z głównych ról w zrealizowanym w najnowocześniejszej technologii CGI filmie przygodowym "Wojownicze Żółwie Ninja".

Aktor użyczy głosu Żółwiowi Rafaelowi. Raf ma najsilniejszą osobowość ze wszystkich braci, jest uważany za doskonałego wojownika, któremu nikt nie dorównuje sprawnością i sprytem. Jego cechą charakterystyczną jest czerwona przepaska oraz superszybkie rolki, na których przemierza zakamarki miasta.

"Wojownicze Żółwie Ninja" zawitają do polskich kin 28 września 2007 roku. Cztery Żółwie: Leonardo, Rafael, Donatello i Michaelangelo to jedne z najbardziej kultowych i najodważniejszych żółwi na świecie. Ich wielbiciele mogą się spodziewać sporej dawki akcji i najnowocześniejszych efektów specjalnych, błyskotliwego poczucia humoru, a przede wszystkim świetnego polskiego dubbingu.

d3xkmom

Wielką frajdę na pewno sprawią widzom zapierające dech w piersiach efekty specjalne, których do tej pory nie zastosowano w żadnym innym filmie animowanym. Reżyser filmu Kevin Munroe namówił do współpracy największe talenty, między innymi specjalistę od animacji i scenografii - Simona Murtona, który ma ponad 25-letnie doświadczenie w realizacji tego typu przedsięwzięć, a do ostatnich osiągnięć w jego dorobku należą "Charlie i fabryka czekolady", "Ja, Robot", "Van Helsing" czy "Matrix Rewolucje". To właśnie dzięki niemu na ekranie możemy podziwiać niezwykle efektowną scenografię, w której dominującą rolę odgrywają nowojorskie drapacze chmur.

W najnowszym filmie Cztery Wojownicze Żółwie po porażce ich odwiecznego wroga, Schreddera, dorastają i zaczyna je dzielić coraz większa przepaść… Ich mistrz - szczur Splinter - stara się zrobić wszystko, by przywrócić grupie jedność, tym bardziej, że niepokoją go dziwne rzeczy, które zaczynają dziać się w Nowym Jorku. Przedsiębiorca inwestujący w nowe technologie, Maximillian J. Winters przy pomocy armii kosmicznych potworów próbuje przejąć władzę nad miastem. Jedynie superdrużyna Wojowniczych Żółwi Ninja może go powstrzymać... Leonardo, Michelangelo, Donatello i Rafael , mając u boku dawnych sprzymierzeńców - April i Caseya, gotowe są stoczyć walkę, w której stawką jest nie tylko ich życie. Zmierzą się również z tajemniczym Klanem Stóp, walczącym po stronie Wintersa i używającym technik znanych Ninja.

d3xkmom

Podziel się opinią

Share
d3xkmom
d3xkmom