Trwa ładowanie...
04-12-2016 07:13

Program TV na niedzielę: „Chappie”, „Obława” i „Wszystko co kocham”

W niedzielny wieczór w telewizji obejrzymy „Chappie”, kolejny film wizjonerskiego twórcy „Dystryktu 9” z udziałem członków Die Antwoord, polską „Obławę” i „Wszystko co kocham”. Poza tym przypominamy, że 2 grudnia ruszył nowy telewizyjny kanał - Telewizja WP. Program Telewizji WP to między innymi wiele światowych, serialowych hitów oraz ciekawe, nowatorskie pasma publicystyczne, lifestylowe i informacyjne.

Share
Program TV na niedzielę: „Chappie”, „Obława” i „Wszystko co kocham”Źródło: Materiały prasowe
d2sdfzn

„Chappie”

Po świetnie przyjętym „Dystrykcie 9” południowoafrykański reżyser Neill Blomkamp nie porzucił gatunku science fiction i plenerów rodzinnych stron. „Chappie” z 2015 roku to niezwykła opowieść tytułowego robota policyjnego, który wchodzi w relację z grupą przestępców. Gangsterzy grani przez członków kapeli Die Antwoord kasują pamięć zaawansowanej technologicznie maszyny i zaczynają jej wpajać swoje zasady. Takie wychowywanie robota może mieć opłakane skutki...

„Obława”

Zdobywca czterech nagród na Festiwalu w Gdyni wreszcie w polskiej telewizji. „Obława” Marcina Krzyształowicza to połączenie partyzanckiej ballady, demonstrującej prawdziwe oblicze okupacji z thrillerem w realiach drugiej wojny światowej. Główny bohater (Marcin Dorociński)
stojący na czele grupy polskich partyzantów musi stawić czoła nie tylko nazistom i zdrajcom ojczyzny, ale przede wszystkim demonem przeszłości.

d2sdfzn

„Kiler-ów 2-óch”

Kontynuacja jednej z najgłośniejszych polskich komedii lat 90. z bohaterami, których kwestie na dobre przeniknęły do języka współczesnych Polaków. W filmie „Kiler-ów 2-óch” z 1999 roku mogliśmy znowu zobaczyć Cezarego Pazurę (tym razem w podwójnej roli), Janusza Rewińskiego w roli zabójczo śmiesznego „Siary” czy jego żonę Gabrysię, graną przez Katarzynę Figurę („Co ja sobie mam za to kupić? Waciki?!”). Przekonajcie się sami, że komedia kryminalna Juliusza Machulskiego nic nie straciła na swojej atrakcyjności pomimo upływu lat.

„Wszystko co kocham”

„Wszystko co kocham” to szczera opowieść o dorastaniu, buncie, pierwszych miłościach i punk rocku w polskich realiach początku lat 80. Grupa czterech przyjaciół ze szkoły zakłada punkowy zespół i marzy o wystąpieniu na festiwalu muzycznym. PRL nie jest dobrą epoką dla młodych buntowników, jednak nastolatki nie dają za wygraną. Robią wszystko, by zrealizować swoje marzenie o wolności, chociaż cena, jaką przyjdzie im zapłacić, może okazać się zbyt wysoka.

d2sdfzn

„Kiss Kiss Bang Bang”

Jedna z najlepszych, a zarazem najbardziej niedocenianych komedii ostatnich lat, którą po prostu trzeba zobaczyć. „Kiss Kiss Bang Bang” to historia Harry'ego (Robert Downey Jr.) nieudolnego i wyjątkowo pechowego złodzieja, który po nieudanym napadzie na sklep trafia przez przypadek... na casting do filmu. Harry okazuje się być bardzo przekonujący i wkrótce trafia do Hollywood, gdzie ma szansę rozpocząć nowe życie. Dobra passa oszusta nie trwa jednak wieczenie.

"Kobiety w czerni"

2 grudnia o 16:50 ruszył nasz nowy kanał - Telewizja WP. Kanał jest nadawany w naziemnej telewizji cyfrowej (MUX-8) oraz w wybranych sieciach kablowych, a od 5 grudnia widzowie będą mogli go oglądać również na stronie głównej Wirtualnej Polski. Trzeciego dnia nadawania warto naszym zdaniem zwrócić uwagę na serial "Kobiety w czerni". To opowieść o trzech kobietach wiodących życie wypełnione kłopotami małżeńskimi. Pewnego dnia Jackie, Vanessa i Katia postanawiają zamordować brutalnych i niewiernych mężów.

d2sdfzn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2sdfzn
d2sdfzn