Trwa ładowanie...
04-11-2016 09:00

Program TV na piątek: "Panie Dulskie", „Hobbit: Bitwa pięciu armii” i „Jestem bogiem”

W piątkowy wieczór obejrzymy widowiskowe starcie fantastycznych istot w filmie „Hobbit: Bitwa pięciu armii”, poznamy mroczne tajemnice rodziny Dulskich oraz przekonamy się, jaka jest cena posiadania boskiej mocy. Sprawdźcie, co jeszcze warto obejrzeć dziś w TV.

Program TV na piątek: "Panie Dulskie", „Hobbit: Bitwa pięciu armii” i „Jestem bogiem”Źródło: Materiały prasowe
d2w947q
d2w947q

*„Panie Dulskie” *

Do Melanii (Maja Ostaszewska), wnuczki pani Dulskiej (Krystyna Janda)
, przyjeżdża Rainer Dulsky (Władysław Kowalski)
, profesor psychiatrii ze Szwajcarii. Czuje, że ma coś wspólnego z kamienicą, w której mieszka rodzina. Zaintrygowana historią rodu Melania, reżyserka filmowa, przyłącza się do jego poszukiwań. Kolejne odkrycia przeniosą ich w przeszłość pełną tajemnic, które na zawsze miały pozostać w ukryciu. Okazuje się, że rodzina Dulskich ma wiele na sumieniu. W pozostały rolach Katarzyna Figura, Sonia Bohosiewicz, Olgierd Łukaszewicz, Sebastian Fabijański oraz Katarzyna Herman.

„Hobbit: Bitwa pięciu armii”
Po wielkim sukcesie pierwszych dwóch części trylogii – "Hobbit: Niezwykła podróż" oraz "Hobbit: Pustkowie Smauga" - nadszedł czas na film zamykający niezwykłe dzieło Petera Jacksona. Drużyna dowodzona przez Thorina Dębową Tarczę dotarła do Samotnej Góry, której skarbu strzeże potężny Smaug. Czy Bilbo i jego towarzysze pokonają smoka i odzyskają legendarny Erebor?

d2w947q

„Jestem bogiem”
Wyobraź sobie narkotyk, który czyni twój mózg niezwykle wydajnym i sprawia, że chłoniesz ogromną wiedzę. Narkotyk, który czyni cię nadzwyczaj skupionym, szybkim, sprawnym, a nawet atrakcyjnym. Narkotyk, dzięki któremu pokonujesz wszystkie ograniczenia. Niewyobrażalne staje się możliwe nawet dla Eddiego, który od życia nie spodziewa się niczego. Zażycie specyfiku pozwala mu osiągnąć sukces, o jakim zawsze marzył. Ceną, jaką przychodzi mu zapłacić, są bóle głowy, omdlenia, utraty świadomości oraz niekontrolowane wybuchy przemocy...

„Rzeka tajemnic”

Historia trzech przyjaciół z dzieciństwa - Seana, Jimmy'ego i Dave'a, którzy po 25 latach spotykają się ponownie, aby przeprowadzić śledztwo w sprawie morderstwa córki jednego z nich. „Rzeka tajemnic” to mroczny, wielowątkowy thriller osadzony w znakomicie nakreślonej scenerii dzielnicy robotniczej. Film na podstawie powieści Dennisa Lehane'a został wyreżyserowany przez Clinta Eastwooda, który zgromadził na planie gwiazdorską obsadę. W filmie występują Sean Penn, Laurence Fishburn, Tim Robbins oraz Kevin Bacon.

d2w947q

„12 małp”

Zabójczy wirus niemal doprowadza do zagłady ludzkości, a nieliczni ocaleni żyją pod ziemią. Cole (Bruce Willis) zostaje "na ochotnika" wysłany w przeszłość, aby zdobyć próbkę wirusa umożliwiającą opracowanie antidotum. Podczas podróży spotyka piękną doktor psychiatrii (Madeleine Stowe) i niebezpiecznego szaleńca (Brad Pitt). Ale jego głównym zadaniem jest odnalezienie Armii 12 Małp - radykalnej organizacji podejrzewanej o rozprzestrzenienie epidemii. Wspaniałe kreacje aktorskie i niesamowite efekty specjalne połączone z wyjątkowym dowcipem Gilliama sprawiają, że "12 małp" to klasyk swojego gatunku.

d2w947q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2w947q