Trwa ładowanie...
d36ne7j
Megafon.pl
Aktualności

Reżyser "Johna Wicka" zajmie się "Deadpoolem"

"Deadpool" ma nowego reżysera. Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia i za kamerą sequela stanie David Leitch.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ryan Reynolds fot. Imperial - Cinepix
Ryan Reynolds fot. Imperial - Cinepix (Megafon.pl Materiały Prasowe)
d36ne7j

David Leitch zdobył rozgłos, gdy razem z Chadem Stahleskim nakręcił przebój "John Wick" z Keanu Reevesem w roli głównej. Przypomnijmy, że kontynuacja opowieści o niezwykłym superbohaterze straciła reżysera, gdy z projektu wycofał się autor pierwszej części, Tim Miller. Zrezygnował, gdyż nie mógł dojść do porozumienia z odtwórcą tytułowej roli, Ryanem Reynoldsem. Chodziło ponoć o kwestie artystyczne.

Tytułowy Deadpool (w tej roli Ryan Reynolds) to alter ego Wade'a Wilsona, byłego najemnika, który w obliczu śmiertelnej choroby poddał się eksperymentowi z użyciem broni X i odrodził się jako niezniszczalny, na wpół szalony antybohater. Mężczyzna postanawia znaleźć człowieka, który zniszczył mu życie. W produkcji wystąpili także Morena Baccarin, Ed Skrein, Gina Carano, Stefan Kapičić, T. J. Miller, Jed Rees, Leslie Uggams i Brianna Hildebrand.

Obraz zarobił 782 miliony dolarów przy budżecie niespełna 60 milionów dolarów. David Leitch ostatnio zajęty był filmem "The Coldest City" z Charlize Theron i Jamesem
McAvoyem.

d36ne7j

Podziel się opinią

Share

d36ne7j

d36ne7j