Trwa ładowanie...
d33pqp4
Megafon.pl
Aktualności

''Smurfs: The Lost Village'': Smerfy szukają innych Smerfów

Do sieci trafił zwiastun nadchodzącej animacji, "Smurfs: The Lost Village". Smerfetka przekonuje swych kolegów, że istniej inna wioska ze Smerfami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Smurfs: The Lost Village" fot. Sony Pictures
"Smurfs: The Lost Village" fot. Sony Pictures (Megafon.pl Materiały Prasowe)
d33pqp4

Dzieło ma być zupełnie nowym spojrzeniem na niebieskich ludzików i ich świat. Historia skupi się na Smerfetce, która chce dowiedzieć się, jaka jest jej rola w smerfowej społeczności. Razem z innymi Smerfami jedyna niebieska dziewczyna wyruszy też na poszukiwanie legendarnej, zaginionej wioski. W obsadzie znaleźli się Demi Lovato jako Smerfetka, Rainn Wilson jako zły Gargamel, Mandy Patinkin jako Papa Smerf, Joe Manganiello jako Osiłek, Jack McBrayer jako Ciamajda i Danny Pudi jako Ważniak.

- A co jeśli smerfy nigdy nie były same? - pojawia się pytanie w trailerze.

Za reżyserię odpowiada Kelly Asbury ("Shrek 2", "Gnomeo i Julia"). Premierę wyznaczono na 7 kwietnia 2017 roku. Przypomnijmy, że filmy "Smerfy" (2011) i "Smerfy 2" (2013) przyniosły aż 910 milionów dolarów wpływów. Za kamerą tych pełnometrażowych obrazów stanął Raja Gosnell, przed - obok niebieskich stworków - występowali m.in. Neil Patrick Harris, Christina Ricci czy Hank Azaria.

Smerfy pojawiły się w świecie popkultury w 1958 roku. W latach 80. telewizja NBC zrealizowała animowany serial, który podbił cały świat.

d33pqp4

Podziel się opinią

Share
d33pqp4
d33pqp4