Trwa ładowanie...
d407kam

Trzy siostry T

Najnowsze informacje
2.9
(12 głosów)
Oceń:
d407kam

Film opowiada historię Roberta, 35-letniego mężczyzny, który wydaje się być upośledzony. Od urodzenia spędza czas w domu z nadopiekuńczą matką i jej dwoma siostrami, które traktują go jak dziecko. Rodzina wydaje się być konwencjonalna, ale za tą woalką, kryje się prawdziwe zło. Szybko okazuje się, że mieszkanie jest siedliskiem trzech wynaturzonych kobiet, morderczyń i dewiantek, które znęcają się fizycznie i psychicznie nad Robertem. Gdy dom odwiedza piękna fryzjerka Marianna, bohater postanawia uwolnić się z koszmaru.

- "Trzy siostry T" to film wielowarstwowy z bogatymi i rozbuchanymi w swojej składni dialogami, doprowadzający wręcz do bolesnej karykatury wizję wchłonięcia mężczyzn przez żeński pierwiastek - mówi sam reżyser.

- Zdaję sobie sprawę, że film może budzić skrajne uczucia. Taki film chciałem zrobić. Wyszedłem od prawdziwego, bardzo tragicznego faktu, ale reszta jest czystą konfabulacją, moją wizją natury człowieka w specyficznym miejscu wewnętrznej walki z własnymi demonami.

Trzy siostry T
Tytuł oryginalny

Trzy siostry T

Gatunek

psychologiczny, thriller

Kraj produkcji

Polska

Rok produkcji

2012

Data światowej premiery

26.10.2012

Czas trwania

85 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d407kam
d407kam
d407kam