Trwa ładowanie...
Wojciech Chentkiewicz

"Volta": Juliusz Machulski kręci nowy film. Znamy szczegóły

Trwają pracę nad "Voltą", najnowszym filmem Juliusza Machulskiego. Produkcja ma być komedią kryminalną, w której znaczącą rolę odegrają kobiety. Zdjęcia realizowane są w Lublinie. Na razie nie wiadomo, kiedy produkcja trafi do kin.

Share
"Volta": Juliusz Machulski kręci nowy film. Znamy szczegóły
Źródło: AKPA
d3rpfjt

O pracach nad nową komedią Machulskiego donosi „Dziennik Wschodni”. Akcja filmu ma być osadzona w Lublinie. „Volta” swoim klimatem przypominać inny film Juliusza Machulskiego, „Vinci” z Borysem Szycem i Robertem Więckiewiczem w rolach głównych.

(fot. Akpa)

d3rpfjt

W najnowszym obrazie autora „Seksmisji” bardzo dużą rolę odegrają kobiety, a akcja filmu skoncentruje się wokół tajemniczego przedmiotu, jaki znajdzie w ścianie remontowanej kamienicy jedna z bohaterek. Tytuł „Volta” jest nazwiskiem głównej postaci, w którą wcieli się Andrzej Zieliński. Oprócz niego w obsadzie znalazła się prawdziwa plejada gwiazd – Olga Bołądź, Katarzyna Herman, Małgorzata Buczkowska, Krzysztof Czeczot, Jacek Braciak, Michał Żurawski oraz Aleksandra Domańska. Dodatkowo w scenach retrospekcji wystąpią Tomasz Kot, Marcin Dorociński i Robert Więckiewicz.

Zdjęcia zakończą się najpóźniej na początku października. Część scen kręcona będzie w Warszawie. Dokładna data premiery „Volty” nie została jeszcze ustalona.

(fot. Akpa)

d3rpfjt

Podziel się opinią

Share
d3rpfjt
d3rpfjt