Trwa ładowanie...
d4k7ca1
Megafon.pl
Aktualności

Zobacz auta z nadchodzących "Transformersów"

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia z planu filmu "Transformers: The Last Knight". Tym razem można sprawdzić pojazdy pojawiające się w obrazie Michaela Baya.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zobacz auta z nadchodzących "Transformersów"
(Materiały prasowe)
d4k7ca1

Produkcja obecnie powstaje w Londynie. Na opublikowanych fotkach widzimy samochody, które wykorzystano w filmie. Galeria znajduje się pod tym adresem.

W piątym już obrazie Mark Wahlberg ponownie zagra głównego bohatera, Cade'a Yeagera, a Peter Cullen raz jeszcze użyczy głosu Optimusowi Prime'owi. W głównej roli kobiecej pojawi się Isabela Moner. Aktorka sportretuje Izabellę, osieroconą chłopczycę, której jedynym przyjacielem jest mały transformer - dopóki nie poznaje Cade'a Yeagera.

Do obsady dołączył też Stanley Tucci, który ponownie wcieli się w Joshuę Joyce'a, którego grał w poprzedniej odsłonie "Transformers: Wiek zagłady". Wcześniej udział potwierdzili Jerrod Carmichael i Laura Haddock. Ponadto do roli pułkownika Lennoksa wróci Josh Duhamel, a Tyrese Gibson znów wcieli się w Roberta Eppsa. W składzie znaleźli się również Anthony Hopkins i Santiago Cabrera.

d4k7ca1

Premierę "Transformers: The Last Knight" wyznaczono na 23 czerwca 2017 roku. Scenariusz napisali Art Marcum, Matt Halloway oraz Ken Nolan. Michael Bay wrócił za kamerę.

Pierwszy obraz powstał w 2007 roku. Zrealizowany został na podstawie zabawek produkowanych przez firmę Hasbro, serialu animowanego i komiksu. Druga odsłona, "Transformers: Zemsta upadłych" pojawiła się w kinach w 2009 roku, a kolejna, "Transformers 3", w 2011. We wszystkich trzech w roli głównej występował Shia LaBeouf. Ostatni film z cyklu, "Transformers: Wiek zagłady" z Markiem Wahlbergiem, zarobił ponad miliard dolarów.

d4k7ca1

Podziel się opinią

Share

d4k7ca1

d4k7ca1