Trwa ładowanie...
d1jpdn1

American Pie: Zjazd absolwentów

Najnowsze informacje
3.4
(50 głosów)
Oceń:
d1jpdn1

„American Pie: zjazd absolwentów” (ang. American Pie: Reunion) to zwariowana, amerykańska komedia romantyczna. Stanowi czwartą część serii (nie licząc mniej istotnych części wydanych od razu na video) po „American Pie” (1999), „American Pie 2” (2001) i „American Pie: Wesele” (2003). Seria na całym świecie zarobiła jak dotąd łącznie ponad 700 milionów dolarów.

Ulubieni bohaterowie kultowej serii „American Pie” spotykają się po latach podczas zjazdu absolwentów. Spotkanie uświadomi im, że choć przez ponad dekadę zmieniło się wiele, to jednak ani czas, ani odległość nie są w stanie zmienić starych nawyków. Zjazd przerodzi się w zwariowaną imprezę, na której nie zabraknie szarlotki i, oczywiście, mamy Stillera.

Producent obrazu, Craig Perry, zgromadził na planie wszystkich bohaterów znanych z poprzednich części. Jason Biggs, Seann William Scott, Eugene Levy, Alyson Hannigan, a także Chris Klein podpisali kontrakty na udział w czwartym kinowym projekcie.

Muzykę do filmu skomponował Lyle Workman, scenariusz napisali reżyserzy projektu, czyli Jon Hurwitz i Hayden Schlossberg. Produkcją zajęli się Chris Moore, Craig Perry oraz Warren Zide.

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jpdn1
d1jpdn1
d1jpdn1