Trwa ładowanie...

Angelina nie chce pieniędzy Brada. Znamy kulisy rozwodu hollywoodzkiej pary

Amerykańskie media właśnie ujawniły zaskakują kulisy toczącego się w nieskończoność rozwodu Angeliny i Brada. Wygląda na to, że cyrk wokół rozstania słynnej pary jeszcze trochę potrwa.

Angelina nie chce pieniędzy Brada. Znamy kulisy rozwodu hollywoodzkiej paryŹródło: Getty Images
d1dvhuv
d1dvhuv

Na jaw wychodzą kolejne kulisy rozstania najsłynniejszej pary Hollywood. Okazuje się, że Jolie wcale nie jest taka skora do dania Pittowi rozwodu. Przypomnijmy, że para rozstała się ponad rok temu i wciąż nie może dojść do porozumienia. W grę wchodzi podział wycenianego grubo ponad 400 mln dol. majątku oraz prawo do opieki nad dziećmi.

O sprawie pisze "In Touch Weekly", który powołuje się na źródło zbliżone do pary. Okazuje się, że Brad chce jak najszybciej zakończyć związek i rozpocząć nowe życie. Dlatego oferuje Angelinie więcej, niż przewiduje intercyza.

- Brad powiedział prawnikowi, by dał Angie jakąkolwiek kwotę, którą zażąda. Mimo że mają intercyzę - pisze "In Touch Weekly". - Jest gotów dać połowę z jego wartej 250 mln dol. fortuny.

d1dvhuv

Jednak aktorka jest ponoć nieustępliwa i czuje się urażona takim podejściem. Mało tego, chce zwiększenia prawa do opieki nad ich dziećmi.

- On nie chce "wykupić" Angeliny i nie obchodzi go, co pomyśli sobie opinia publiczna – mówi informator gazety. - Główną motywacją do działania są ich dzieci. Brad ma nadzieję, że ofiarowując Angie dużą część swojego majątku, pozwoli zapewnić im życie na dotychczasowym poziomie.

Niedawno informowaliśmy, że dzieci gwiazdorskiej pary są zmęczone rozstaniem rodziców i źle znoszą rozstanie z ojcem. Jak donosił RadarOnline, cała szóstka postawiła się Angelinie i zażądała, aby nadchodzące święta spędzić w USA, gdzie choć przez jakiś czas zobaczą się z Bradem. Tym samym aktorka musiała zmienić plany i pożegnać się z egzotycznym wyjazdem, na których chciała zabrać rodzinę.

Sensacyjny wywiad z Angeliną. Co powiedziała?

d1dvhuv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1dvhuv