Trwa ładowanie...
d94wd6a
d94wd6a

Diablo. Wyścig o wszystko - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Diablo. Wyścig o wszystko" to polski film o nielegalnych wyścigach Materiały prasowe
Podziel się

"Diablo. Wyścig o wszystko" to polski film akcji z 2019 roku wyreżyserowany przez Michała Otłowskiego ze scenariuszem napisanym wspólnie z Danielem Markowiczem. W rolach głównych wystąpili Tomasz Włosok, Mikołaj Roznerski, Cezary Pazura, Rafał Mohr i Karolina Szymczak.

Diablo. Wyścig o wszystko – opis fabuły

Film akcji "Diablo. Wyścig o wszystko" to historia dostawcy Kuby, który uwielbia szybką jazdę za kółkiem. Po pracy wsiada do swojego czerwonego Forda Capri i bierze udział w nielegalnych wyścigach. Na jednym z nich chłopaka zauważa Max, który zaciąga go do swojej drużyny. Kuba ma wziąć udział w jednym z najniebezpieczniejszych wyścigów nazywanych Czarną Owcą. Jeśli go wygra, nie tylko zdobędzie tytuł Diablo, ale również (a może przede wszystkim) otrzyma dużą kwotę pieniężną, dzięki której opłaci kosztowną operację swojej młodszej siostry. W dotarciu do celu Kubie będzie przeszkadzał niebezpieczny 'Kieł'. Czy Kuba wygra wyścig o wszystko?

Film "Diablo. Wyścig o wszystko" to propozycja przede wszystkim dla fanów motoryzacji, w tym pięknych samochodów.

d94wd6a

Diablo. Wyścig o wszystko – ciekawostki

  • Reżyserem filmu "Diablo. Wyścig o wszystko" jest Michał Otłowski, który w 2014 roku nakręcił interesujący thriller "Jeziorak". Poza tym stanął za kamerą kilku filmów krótkometrażowych (np. "Szlachtuz" '7), a także brał udział przy produkcji serialu "Diagnoza";
  • Zdjęcia do filmu "Diablo. Wyścig o wszystko" były kręcone w Warszawie;
  • "Diablo. Wyścig o wszystko" to drugi film z 2019 roku, w którym zagrał Tomasz Włosok. 11 stycznia 2019 roku wszedł bowiem do kin film "Underdog" – aktor wcielił się w postać Tomka, brata głównego bohatera;
  • "Diablo. Wyścig o wszystko" to drugi film z 2019 roku, w którym można oglądać Mikołaja Roznerskiego. 25 stycznia 2019 roku to data premiery "Miszmasz czyli Kogel mogel 3".
d94wd6a

Podziel się opinią

Share
d94wd6a
d94wd6a