Trwa ładowanie...

Istnieją sekstaśmy na polityków? Vega ujawnił nowy klip

"Przyjechał do nas minister poprzedniego rządu. No i jasne, że chciał się zabawić" - mówi jeden z braci, którzy otworzyli na Podkarpaciu sieć domów publicznych. Patryk Vega dotarł do prawdziwych bohaterów afery podkarpackiej. Pokazał pierwszy urywek tego, co udało mu się nagrać.

Istnieją sekstaśmy na polityków? Vega ujawnił nowy klipŹródło: East News, Instagram
d43tmi5

Patryk Vega nie tracił czasu w trakcie pandemii i przygotował nowy film. "Pętla" opowiada o aferze podkarpackiej. Pod przykrywką ekskluzywnych klubów działały domy publiczne. Były to wyszukane miejsca, które przyciągały celebrytów, polityków, a jak punktuje Vega - także duchownych. Klientów nagrywano, a później szantażowano. Teraz reżyser bierze temat sekstaśm na warsztat i straszy ujawnieniem szczegółów.

Zobacz: "Pętla" - silny kobiecy pierwiastek w nowym filmie Patryka Vegi

"Pętla" budzi kontrowersje już teraz, chociaż do premiery kinowej zostało trochę czasu. Dopełnia się tradycja, bo w ostatnim czasie każdy film Vegi budzi na początku wiele kontrowersji. Reżyser już nie raz zapowiadał, że jego filmy zmienią sytuację w kraju. Jak dotąd bez skutku, ale może tym razem się uda?

d43tmi5

W nowym filmie Vega porusza temat afery podkarpackiej. Prawdopodobnie Vega dotarł do sekstaśm, które nagrywano w nocnych klubach.

Reżyser promuje "Pętlę", publikując nie tylko zwiastuny, ale fragmenty dokumentu, który przygotował. Jest pierwszy odcinek.

A w nim można zobaczyć prawdziwych bohaterów afery podkarpackiej. Vega dotarł do Estery, siostry Dawida Kosteckiego. Kobieta jest przekonana, że sekstaśmy istnieją, bo mówiły o tym dziewczyny pracujące w klubach.

W tym krótkim klipie pojawia się też oficer CBŚ zamieszany w sprawę i bracia bliźniacy z Ukrainy, którzy odpowiadali za istnienie klubów.

Do początku 2016 r. seksbiznes Ukraińców Aleksieja i Jewgienija R. był pod specjalną ochroną. Bracia R. kupowali od ukraińskich sutenerów kobiety w trudnej sytuacji i kazali im za darmo odpracowywać "dług". Dwa razy zostali skazani przez sądy w Polsce, ale nie odsiedzieli kary.

Czy Vega pokaże w swoim filmie coś nowego o aferze podkarpackiej? Przekonamy się dopiero we wrześniu 2020 r.

d43tmi5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43tmi5