Od kilku miesięcy spotyka się z hollywoodzkim aktorem. Mówi, co czyta o sobie w sieci
Dr. Kate Tomas to najnowsza dziewczyna Andrew Garfielda, hollywoodzkiego aktora łączonego dotychczas z samymi aktorkami i modelkami. Samozwańcza "wiedźma" na własnej skórze przekonała się o cieniach bycia w centrum show-biznesu.
Filmowy Spider-Man i Kate zostali po raz pierwszy przyłapani razem w kwietniu. Od tamtego czasu media plotkarskie pokazują ich wspólne zdjęcia. Kim jest dziewczyna przystojniaka, który kiedyś spotykał się z Emmą Stone?
Dr. Kate Tomas pracuje jako "duchowa mentorka" oraz "profesjonalna wiedźma". Kobieta na swojej stronie internetowej przedstawia się jako światowa ekspertka w dziedzinie mistycyzmu; sama zresztą deklaruje się jako katolicka mistyczka. Nowa wybranka gwiazdora ma na koncie doktorat z filozofii w dziedzinie teologii. W 2019 r. Thomas wydała książkę "Chakra Crystals". Aktywnie udziela się też na TikToku, gdzie obserwuje ją kilkanaście tysięcy osób. Jest po czterech rozwodach.
Kate niedawno udzieliła wywiadu w Sunday Times, w którym krytykuje "mizoginistyczny charakter" tego, jak się mówi o jej związku z gwiazdorem.
- To frustrujące, że nieważne, co kobieta osiągnie i jakie ma wpływy, zawsze o wiele ciekawsza będzie jej relacja z mężczyzną. Ja nie chcę być w niczyim cieniu - powiedziała.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Przykre komentarze
Dziewczyna Garfielda wyznała też, jak ciężko być "na świeczniku" i być poddawanym ciągłej ocenie.
- Paparazzi robią mi ze 150 zdjęć, a wykorzystują jedno najgorsze - poskarżyła się.
W podcaście "The Friday Emails" opowiedziała jeszcze o tym, co czyta o sobie w sieci, zwłaszcza gdy piszą kobiety:
- Piep***ne piekło. Nic nie mogło przygotować mnie na to, że tysiące kobiet będzie mi mówić, że jestem brzydka, nieatrakcyjna, gorsza pod każdym możliwym względem
Ciekawe, czy ich relacja wytrwa w obliczu takiej atmosfery wokół niej?
Andrew Garfield: role i filmy
Andrew Garfield swoją pasję do aktorstwa odkrył już w młodym wieku. Zanim zadebiutował na wielkim ekranie, zdobywał doświadczenie na scenach londyńskich teatrów. Rola w filmie "Lions for Lambs" otworzyła mu drzwi do Hollywood. Od tego momentu jego kariera zaczęła nabierać rozpędu.
A przełomem w karierze Garfielda była rola w filmie "Milczenie" Martina Scorsese. Ten historyczny dramat, oparty na powieści Shusaku Endo, opowiada o losach dwóch młodych jezuitów próbujących szerzyć chrześcijaństwo w brutalnej Japonii XVII wieku. Obok Garfielda, w filmie wystąpili także Liam Neeson i Adam Driver. Była to rola wymagająca ogromnych przygotowań, zarówno psychicznych, jak i fizycznych. Garfield opowiadał, że dla lepszego zrozumienia postaci przez kilka miesięcy praktykował celibat i intensywne posty.
Film, choć ciepło przyjęty przez krytyków, okazał się finansową klęską, zarabiając jedynie 23 mln dolarów przy dwukrotnie wyższym budżecie. To upokorzenie jednak nie powstrzymało reżysera, który ma w planach kolejne projekty religijne, również z udziałem Andrew Garfielda.
Pająk na dużym ekranie
Inną ikoniczną rolą aktora była kreacja Spider-Mana w "Niesamowitym Spider-Manie" i jego kontynuacji. Ten bohater, stworzony pierwotnie przez Marvel Comics, stał się niezwykle popularny, a Garfield dodał mu nowego wymiaru. Rola Spider-Mana w reżyserii Marca Webba nie tylko wyniosła jego karierę na nowe wyżyny, ale także przysporzyła wielu fanów na całym świecie.
Choć "Spider-Man" Sam Raimiego z Tobeyem Maguirem w roli głównej zdążył na dobre zadomowić się w popkulturze, pojawienie się Garfielda jako nowego Peter Parkera spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem.
Inne związki Andrew Garfielda
Ścieżki hollywoodzkich gwiazd często splatają się zarówno na ekranie, jak i w życiu prywatnym. Tak było również w przypadku Andrew Garfielda i Emmy Stone, którzy poznali się na planie "Niesamowitego Spider-Mana". Ich związek, choć trwał kilka lat, był pełen wzlotów i upadków. Garfield był również związany z Shannon Woodward, Alyssą Miller.
W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" mówimy szokującym "Królu Zanzibaru", który oszukał setki turystów z Polski. Jest też o epokowej zmianie w krwawym, pełnym przemocy "Rodzie smoka". Znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej: