Trwa ładowanie...

Piękny hołd dla zmarłego aktora ukryty w nowym zwiastunie. Wychwyciliście?

Choć Paul Walker w 2013 r. zmarł w dramatycznych okolicznościach, jego duch wciąż unosi się nad serią "Szybcy i wściekli". W zwiastunie 9. części przemycono dla niego hołd.

Share
Piękny hołd dla zmarłego aktora ukryty w nowym zwiastunie. Wychwyciliście?Źródło: Getty Images
d3h6o27

Pierwszy zwiastun "Szybkich i wściekłych 9" wzbudził wiele emocji. Głównie za sprawą "ożywienia" Hana Lue, w którego ponownie wciela się Sung Kand. Bohater zginął 16 lat temu w "Tokyo Drift". Jego powrót wprawił fanów w konsternację, ale też wielką radość. O czym świadczą tysiące wpisów na Twitterze.

Po pierwszym szoku okazuje się, że zwiastun kryje coś jeszcze. Otóż twórcy przemycili w pierwszych scenach hołd dla Paula Walkera.

Na początku, kiedy możemy przyjrzeć się życiu, jakie wiodą teraz Dominic Toretto (Vin Diesel) i Letty Ortiz (Michelle Rodriguez), słychać charakterystyczny motyw zagrany na pianinie.

To oczywiście instrumentalna wersja kawałka "See You Again", w oryginale wykonanego przez Wiz Khalifę i Charliego Putha.

d3h6o27

Piosenka pochodzi z 2015 r. i pojawia się w ostatniej scenie "Szybkich i wściekłych 7", kiedy postać Paula Walkera żegna się z serią i "odjeżdża" w lepsze miejsce.

Drugim nawiązaniem do bohaterka granego przez Walkera jest imię synka Dominika i Letty. Para nadała mu imię Brian na cześć przyjaciela, który odszedł.

Przypomnijmy, że Paul Walker zginął 30 listopada 2013 r. w wypadku samochodowym.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Światowa premiera filmu "Szybcy i wściekli 9" 22 maja.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d3h6o27

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3h6o27
d3h6o27