Trwa ładowanie...
ycipk-10xo2f
ycipk-10xo2f

Saga Zmierzch: Przed świtem - część 1 - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

Czwarta, a tym samym ostatnia, część cyklu opartego na bestselerowej prozie Stephenie Meyer. Młodzi bohaterowie – Edward (Robert Pattinson) i Bella (Kristen Stewart) wstępują w związek małżeński.

Po ceremonii para wyrusza w podróż poślubną. Najbliższe dwa tygodnie zamierzają spędzić na wysepce położonej u wybrzeży Brazylii. Bella zapada na tajemniczą chorobę. Okazuje się, że dziewczyna jest w ciąży i grozi jej wielkie niebezpieczeństwo…

Po pięknym ślubie i hucznym weselu, Bella (Kristen Stewart) i Edward (Robert Pattinson) wyjeżdżają na miesiąc miodowy do Rio de Janeiro. W tym gorącym mieście karnawału, młodzi mogą wreszcie w pełni cieszyć się sobą i oddawać namiętności. Wkrótce Bella odkrywa, że jest w ciąży.

Pełne dramatyzmu narodziny dziecka rozpoczynają łańcuch nieodwracalnych zdarzeń - Edward decyduje się podarować Belli nieśmiertelność. Pojawienie się nowego członka w rodzinie budzie niepokój Volturi – przywódców świata wampirów. Czy Edwardowi uda się ocalić to co kocha najbardziej?

ycipk-10xo2f

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku

ycipk-10xo2f
ycipk-10xo2f