Trwa ładowanie...
dwhq601

Saga Zmierzch: Przed świtem - część 1

Najnowsze informacje
3.8
(132 głosy)
Oceń:
16
6
dwhq601

Czwarta, a tym samym ostatnia, część cyklu opartego na bestselerowej prozie Stephenie Meyer. Młodzi bohaterowie – Edward (Robert Pattinson) i Bella (Kristen Stewart) wstępują w związek małżeński.

Po ceremonii para wyrusza w podróż poślubną. Najbliższe dwa tygodnie zamierzają spędzić na wysepce położonej u wybrzeży Brazylii. Bella zapada na tajemniczą chorobę. Okazuje się, że dziewczyna jest w ciąży i grozi jej wielkie niebezpieczeństwo…

Po pięknym ślubie i hucznym weselu, Bella (Kristen Stewart) i Edward (Robert Pattinson) wyjeżdżają na miesiąc miodowy do Rio de Janeiro. W tym gorącym mieście karnawału, młodzi mogą wreszcie w pełni cieszyć się sobą i oddawać namiętności. Wkrótce Bella odkrywa, że jest w ciąży.

Pełne dramatyzmu narodziny dziecka rozpoczynają łańcuch nieodwracalnych zdarzeń - Edward decyduje się podarować Belli nieśmiertelność. Pojawienie się nowego członka w rodzinie budzie niepokój Volturi – przywódców świata wampirów. Czy Edwardowi uda się ocalić to co kocha najbardziej?

Saga Zmierzch: Przed świtem - część 1
Tytuł oryginalny

Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1, The

Gatunek

przygodowy, fantasy, dramat, romans, thriller

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2011

Data światowej premiery

18.11.2011

Czas trwania

117 min.

Scenarzysta
Obsada

Podziel się opinią

16
6

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwhq601
dwhq601
dwhq601