Trwa ładowanie...
zdjęcia

''Wałęsa'': Nowe kadry z filmu Andrzeja Wajdy! [foto]

Tylko w serwisie filmowym Wirtualnej Polski zobaczycie najnowsze kadry z najbardziej wyczekiwanej rodzimej produkcji ostatnich lat. Premiery filmu "Wałęsa" możemy spodziewać się na jesieni bieżącego roku.

Share
''Wałęsa'': Nowe kadry z filmu Andrzeja Wajdy! [foto]
Źródło: Akson Studio
d1zd9eu

Prezentowane poniżej fotografie zostały wykonane podczas kręcenia zdjęć w Gdańsku. Możemy na nich oglądać wcielającego się w byłego prezydenta III RP Roberta Więckiewicza zarówno podczas pracy w Stoczni Gdańskiej, jak i w chwili początku zrywu solidarnościowego oraz pacyfikacji strajkujących stoczniowców w okolicach dworca głównego PKP w Gdańsku.

Akcja filmu rozgrywać się będzie na przestrzeni 19 lat, pokazując najważniejsze aspekty działalności Lecha Wałęsy oraz poruszając kontrowersyjny temat współpracy charyzmatycznego elektryka ze Służbami Bezpieczeństwa. Oprócz Roberta Więckiewicza w produkcji zobaczymy m.in. Agnieszkę Grochowską, Zbigniewa Zamachowskiego, Cezarego Kosińskiego, Mirosława Bakę i Marcina Hycnara.

d1zd9eu

Poniżej prezentujemy zdjęcia z "Wałęsy" zmniejszone do rozmiaru kolumny. Po kliknięciu można je oglądać w większej rozdzielczości i podziwiać skrupulatność z jaką przygotowano scenografię i charakteryzację występujących w filmie aktorów.

d1zd9eu

Podziel się opinią

Share
d1zd9eu
d1zd9eu