Trwa ładowanie...
dummj24
Informacja prasowa

Thrillery w gwiazdorskiej obsadzie „Wyrok bez winy” i „W imię diabła” już na VOD

Emocjonujący thriller prawniczy „Wyrok bez winy” z Matthew Modinem i Louisem Gossettem Jr. oraz przewrotny i pełen czarnego humoru thriller z Martinem Sheenem i David Strathairnem „W imię diabła” z oferty Galapagos Films można już oglądać na VOD.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Thrillery w gwiazdorskiej obsadzie
Thrillery w gwiazdorskiej obsadzie (Materiały prasowe)
dummj24

„Wyrok bez winy” (premiera VOD 22.10)

  Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Michael Trainer (Matthew Modine) jest wziętym prawnikiem, który o żadnego klienta nie dba tak, jak o siebie. Pewnego dnia sędzia George Taylor (Louis Gossett Jr.) zmusi go do wzięcia sprawy Jamala Randolpha (Shane Paul McGhie) – młodocianego przestępcy i ofiary przemocy w skorumpowanym systemie opieki zastępczej. Czy Michael i Jamal zdołają przezwyciężyć różnice, jakie ich dzielą, aby wspólnie walczyć o odzyskanie niewinności zabranej przez ludzi, którzy powinni jej chronić? Czy Michael zdoła pokonać własny egoizm i dojrzy w Jamalu kogoś więcej niż tylko klienta?

  Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Film wyprodukowany przez słynnego koszykarza Shaquille'a O'Neala można oglądać na VOD: ipla, vod.pl, Orange, Multimedia Polska, Platforma CANAL+, CHILI, Mojeekino.pl, e-kinopodbaranami.pl oraz w usługach VOD: Vectra VOD, UPC

dummj24

Zobacz zwiastun filmu

„W imię diabła” (premiera VOD 5.11)

  Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Chciwość wielkich korporacji nigdy się nie kończy. Mają miliardy dolarów, ale wciąż chcą więcej. Kiedy Fred Stern (nominowany do Oscara i Złotego Globu David Strathairn) zorientuje się, że woda nawadniająca jego farmę jest zatruta, wspólnie z najlepszym przyjacielem Santiago (laureat Złotych Globów i nominowany do Oscara Edward James Olmos) i adwokatem Ralphem Naderem (laureat Złotych Globów Martin Sheen) wypowie wojnę tym, którzy są za to odpowiedzialni. Nie wie jednak, że będzie musiał zmierzyć z bardzo niebezpiecznym przeciwnikiem – z gotowymi na wszystko, chciwymi psychopatami, na czele, których stanie, równie piękna, co wyrachowana, Gigi (Kate Bosworth, „Superman: Powrót”).

  Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Film można oglądać na VOD: ipla, vod.pl, Orange, Multimedia Polska, Platforma CANAL+, CHILI, Mojeekino.pl, e-kinopodbaranami.pl oraz w usługach VOD: Vectra VOD, UPC

Zobacz zwiastun filmu

dummj24

Podziel się opinią

Share
dummj24
dummj24